Utrke 2011 - Arhiva-Komentari

Komentiranje utrka, kvalifikacija i ostalih događaja tijekom GP vikenda...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Zaključano
Avatar
darky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1109
Pridružen/a: 01 lis 2007, 10:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: VN Belgije, 27. - 29.kolovoza, Circuit de Spa-Francorcha

Post Postao/la darky »

Dero je napisao/la: Točno tako, mislim da su se u Ferrariju kockali sa setupovima bolida.

Nitko nije još ništa službeno nije rekao ali ipak 2 sec zaostatka i veliki zaostatak za Massom nešto znače i ja mislim da ako padne kiša biti ce zanimljivo gledati Alonsa. I prema izjava Alonsa prije kvala da je Spa jedna velika "kocka" da se naslutiti sto su u ferrariju napravili.

Massa definitivno ima bolid prilagođen više suhom a i priznajmo da i padne kiša bilo kakav setup ne bih mu pomogao :P
Ali promjena setupa sa suhog na kišni nije neki problem da to konkurencija ne bi mogla napraviti prije starta sutra
dapače, kad postave auto na startna mjesta čas posla preokrenu postavke, i da puno je lakše postaviti setup za kišu nego za suho, osim toga između q2 i q3 je cca 5 min, znači toliko vremena treba da se promjeni setup suho-mokro.
ukupno gledano alonsovi mehaničari su zeznuli stvar, isto kao i kod vetela u q1 kad je jedini izašao sa intermedijima, i samo zahvaljujući petrovu nije ispao u q1
Avatar
F2004_the_best_ever
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2480
Pridružen/a: 28 ruj 2009, 21:37
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: VN Belgije, 27. - 29.kolovoza, Circuit de Spa-Francorcha

Post Postao/la F2004_the_best_ever »

darky je napisao/la:
Dero je napisao/la: Točno tako, mislim da su se u Ferrariju kockali sa setupovima bolida.

Nitko nije još ništa službeno nije rekao ali ipak 2 sec zaostatka i veliki zaostatak za Massom nešto znače i ja mislim da ako padne kiša biti ce zanimljivo gledati Alonsa. I prema izjava Alonsa prije kvala da je Spa jedna velika "kocka" da se naslutiti sto su u ferrariju napravili.

Massa definitivno ima bolid prilagođen više suhom a i priznajmo da i padne kiša bilo kakav setup ne bih mu pomogao :P
Ali promjena setupa sa suhog na kišni nije neki problem da to konkurencija ne bi mogla napraviti prije starta sutra
dapače, kad postave auto na startna mjesta čas posla preokrenu postavke, i da puno je lakše postaviti setup za kišu nego za suho, osim toga između q2 i q3 je cca 5 min, znači toliko vremena treba da se promjeni setup suho-mokro.
ukupno gledano alonsovi mehaničari su zeznuli stvar, isto kao i kod vetela u q1 kad je jedini izašao sa intermedijima, i samo zahvaljujući petrovu nije ispao u q1
Sutra na startu, ako bude kiša, mehaničari mogu samo montirati gume za kišu i eventualno podesit prednje krilo, ako ti misliš da je to čini kišni set-up onda sa tobom ne vrijedi polemisati.
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Re: VN Belgije, 27. - 29.kolovoza, Circuit de Spa-Francorcha

Post Postao/la p@rtibrejker »

darky je napisao/la:Ali promjena setupa sa suhog na kišni nije neki problem da to konkurencija ne bi mogla napraviti prije starta sutra
dapače, kad postave auto na startna mjesta čas posla preokrenu postavke, i da puno je lakše postaviti setup za kišu nego za suho, osim toga između q2 i q3 je cca 5 min, znači toliko vremena treba da se promjeni setup suho-mokro.
Naravno, samo kažu Whiteningu da malo pričeka, pa na brzinu razmontiraju i smontiraju bolid na startnom gridu. Još kad to ne bi bilo zabranjeno pravilima...
F2004_the_best_ever je napisao/la:Sutra na startu, ako bude kiša, mehaničari mogu samo montirati gume za kišu i eventualno podesit prednje krilo, ako ti misliš da je to čini kišni set-up onda sa tobom ne vrijedi polemisati.
Što ima još nešto u kišnom setupu? Nemoguće :schock:

:biggrin:
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
Marlboro
Početnik
Početnik
Postovi: 230
Pridružen/a: 26 ruj 2005, 11:29
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Negdje

Re: VN Belgije, 27. - 29.kolovoza, Circuit de Spa-Francorcha

Post Postao/la Marlboro »

p@rtibrejker je napisao/la:
darky je napisao/la:Ali promjena setupa sa suhog na kišni nije neki problem da to konkurencija ne bi mogla napraviti prije starta sutra
dapače, kad postave auto na startna mjesta čas posla preokrenu postavke, i da puno je lakše postaviti setup za kišu nego za suho, osim toga između q2 i q3 je cca 5 min, znači toliko vremena treba da se promjeni setup suho-mokro.
Naravno, samo kažu Whiteningu da malo pričeka, pa na brzinu razmontiraju i smontiraju bolid na startnom gridu. Još kad to ne bi bilo zabranjeno pravilima...
F2004_the_best_ever je napisao/la:Sutra na startu, ako bude kiša, mehaničari mogu samo montirati gume za kišu i eventualno podesit prednje krilo, ako ti misliš da je to čini kišni set-up onda sa tobom ne vrijedi polemisati.
Što ima još nešto u kišnom setupu? Nemoguće :schock:

:biggrin:


hahah :-D :-D :-D :-D
slika
slika
Avatar
Mika_bar
Početnik
Početnik
Postovi: 309
Pridružen/a: 29 svi 2010, 11:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Zlatni Otok Krk

Re: VN Belgije, 27. - 29.kolovoza, Circuit de Spa-Francorcha

Post Postao/la Mika_bar »

Vrlo zanimljive kvale, izjednaceno dosta, ocekivano RBR i McM naprijed, Ferrari malo razočaranje, al kon zna šta planiraju za sutra, KJubica odlican, bit ce da F-duct dosta uanprijediobrzinu, šteta što Petrov nije bolje prošao.
Interesantno je vidjeti speed trap, http://www.formula1.com/results/season/ ... _trap.html, Massa uvjerljivo najbrži, sa skoro 313 kmH, Vettel čak i malo brži od oba McM-a, zanimljivo kako su različite taktike u Ferrari-u.
Zanimljiva su i vremena po sektorima, u 1. i 3. Hamilton i McM najbrži, a u 2. Vettel i RBR drže primat očekivano, al moglo bi biti puno napada u utrci pogotovo na startu, zbog velikih razlika u vremenima po sektorima.
http://www.formula1.com/results/season/ ... times.html
Mika Hakkinen
World Championships 2
Grand Prix's 165
Wins 20
Poles 26
Formula One is a mind game, no question. You have to think so hard sometimes smoke comes out your ears!
And if you don't keep your head in gear the car will overtake you.
Avatar
mkrajaci
Postovi: 47
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 08:30
Ja sam: Vozač
Lokacija: Sesvete

Re: VN Belgije, 27. - 29.kolovoza, Circuit de Spa-Francorcha

Post Postao/la mkrajaci »

I ja mislim da je Massa na dry setup-u jer taj lik se smrzne kad vidi kanticu vode pokraj staze. Bolje bi mu išlo s gusjenicama.

Čestitke svima koji su sudjelovali u ovom cirkusu, to je bilo zabavno pogotovo utrkivanje u prvom krugu Q1. Istina teško je tako pratiti trku ali barem je smješno.

P.S. Znate zašto je Mark uredno ispred Sebos-a, vrlo jednostavno, puno bolje funkcionira pod pritiskom. Malo sam razmišljao o tome pa vam sad prenosim misli.
Dođite k istini i ona će vas osloboditi.
Avatar
Silver_Neelsen
Postovi: 145
Pridružen/a: 04 tra 2009, 15:15
Navijam za: Nikoga

Re: VN Belgije, 27. - 29.kolovoza, Circuit de Spa-Francorcha

Post Postao/la Silver_Neelsen »

F2004_the_best_ever je napisao/la:
darky je napisao/la:
Dero je napisao/la: Točno tako, mislim da su se u Ferrariju kockali sa setupovima bolida.

Nitko nije još ništa službeno nije rekao ali ipak 2 sec zaostatka i veliki zaostatak za Massom nešto znače i ja mislim da ako padne kiša biti ce zanimljivo gledati Alonsa. I prema izjava Alonsa prije kvala da je Spa jedna velika "kocka" da se naslutiti sto su u ferrariju napravili.

Massa definitivno ima bolid prilagođen više suhom a i priznajmo da i padne kiša bilo kakav setup ne bih mu pomogao :P
Ali promjena setupa sa suhog na kišni nije neki problem da to konkurencija ne bi mogla napraviti prije starta sutra
dapače, kad postave auto na startna mjesta čas posla preokrenu postavke, i da puno je lakše postaviti setup za kišu nego za suho, osim toga između q2 i q3 je cca 5 min, znači toliko vremena treba da se promjeni setup suho-mokro.
ukupno gledano alonsovi mehaničari su zeznuli stvar, isto kao i kod vetela u q1 kad je jedini izašao sa intermedijima, i samo zahvaljujući petrovu nije ispao u q1
Sutra na startu, ako bude kiša, mehaničari mogu samo montirati gume za kišu i eventualno podesit prednje krilo, ako ti misliš da je to čini kišni set-up onda sa tobom ne vrijedi polemisati.

Hahaha. Lol. Ovo mi je fakat poboljšalo raspoloženje. Ma, kišni setup ti je kad staviš kišne gume, ne? :badgrin: :biggrin:
Avatar
Dero
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1212
Pridružen/a: 02 stu 2008, 20:06
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: VN Belgije, 27. - 29.kolovoza, Circuit de Spa-Francorcha

Post Postao/la Dero »

Top speeds qualifying:

1 Felipe Massa 312.9
2 Sebastian Vettel 307.8
3 Jenson Button 307.4
4 Lewis Hamilton 307.3
5 Robert Kubica 307.0
6 Mark Webber 306.2
7 Jaime Alguersuari 305.5
8 Adrian Sutil 304.9
9 Nico Rosberg 304.4
10 Kamui Kobayashi 304.1
11 Heikki Kovalainen 303.9
12 Sebastien Buemi 303.6
13 Fernando Alonso 303.5

Zanimljiva je razlika između Masse i Alonsa ( očita razlika u setupima )
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: VN Belgije, 27. - 29.kolovoza, Circuit de Spa-Francorcha

Post Postao/la Chuck Norris »

LINK

Za vrijeme utrke prognoza kaže showers
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
F2004_the_best_ever
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2480
Pridružen/a: 28 ruj 2009, 21:37
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: VN Belgije, 27. - 29.kolovoza, Circuit de Spa-Francorcha

Post Postao/la F2004_the_best_ever »

Chuck Norris je napisao/la:LINK

Za vrijeme utrke prognoza kaže showers
Temperature na Spa su niske, i po svm prognozama sutra se očekuju kiša i oblaci, mala je vjerovatnoća da će se sutra na Spa pojaviti sunce u toku dana, tako da i ako za vrijeme utrke bude perioda kada ne bude padala kiša treba će vremena da se staza počne sušiti, jer se staza na Spa u uslovima koji se predviđaju za sutra sporo suši, i mislim da je to Alonsova šansa.
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: VN Belgije, 27. - 29.kolovoza, Circuit de Spa-Francorcha

Post Postao/la King iCool »

Chuck Norris je napisao/la:LINK

Za vrijeme utrke prognoza kaže showers
Bit će kiše 100% samo je pitanje kad točno. Možda između 2h i 4h neće padati...nikad se ne zna...
Avatar
darky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1109
Pridružen/a: 01 lis 2007, 10:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: VN Belgije, 27. - 29.kolovoza, Circuit de Spa-Francorcha

Post Postao/la darky »

Sutra na startu, ako bude kiša, mehaničari mogu samo montirati gume za kišu i eventualno podesit prednje krilo, ako ti misliš da je to čini kišni set-up onda sa tobom ne vrijedi polemisati.
Hahaha. Lol. Ovo mi je fakat poboljšalo raspoloženje. Ma, kišni setup ti je kad staviš kišne gume, ne? :badgrin: :biggrin:
vidi se da ste obojica gledali jako puno utrki kada se mjenjaju uvjeti na stazi i što rade ekipe u boxovima zar ne?
Pogledajte malo starije utrke pa ćete vidjeti kako se brzo mogu prilagoditi F1 auti novim uvjetima na stazi, obično im za to treba cca 30 do 45 sekundi
i da ovdje je ključna riječ prilagoditi što će vodećima bit dovoljno da su i dalje bolje podešeni od alonsa
a u slučaju da sutra ne bude potop na stazi mislim da će schumaher sa 20 pozicije oderati alonsa sa njegovim famoznim setupom (ili budu dečki iz ferarija malo prčkali po setupu prije samog starta?)
Avatar
Dero
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1212
Pridružen/a: 02 stu 2008, 20:06
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: VN Belgije, 27. - 29.kolovoza, Circuit de Spa-Francorcha

Post Postao/la Dero »

darky je napisao/la:
Sutra na startu, ako bude kiša, mehaničari mogu samo montirati gume za kišu i eventualno podesit prednje krilo, ako ti misliš da je to čini kišni set-up onda sa tobom ne vrijedi polemisati.
Hahaha. Lol. Ovo mi je fakat poboljšalo raspoloženje. Ma, kišni setup ti je kad staviš kišne gume, ne? :badgrin: :biggrin:
vidi se da ste obojica gledali jako puno utrki kada se mjenjaju uvjeti na stazi i što rade ekipe u boxovima zar ne?
Pogledajte malo starije utrke pa ćete vidjeti kako se brzo mogu prilagoditi F1 auti novim uvjetima na stazi, obično im za to treba cca 30 do 45 sekundi
i da ovdje je ključna riječ prilagoditi što će vodećima bit dovoljno da su i dalje bolje podešeni od alonsa
a u slučaju da sutra ne bude potop na stazi mislim da će schumaher sa 20 pozicije oderati alonsa sa njegovim famoznim setupom (ili budu dečki iz ferarija malo prčkali po setupu prije samog starta?)
Prilagoditi što?
Koliko ja znam od trenutka kada kvalifikacije završe pa do početka utrke bolid se ne smije dirati ako je kvalificiran na gridu a da ne dobiš penalty. Mogu oni i rastaviti i sastaviti bolid za 10 sec ali kad se to ne smije.
Jedino što mogu promijeniti je nagib prednjeg krila i promijeniti gume na full wet ili int a to kao što je p@rtibrejker rekao nije ni približno dovoljno za potpunu prilagodbu bolida kiši.
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: VN Belgije, 27. - 29.kolovoza, Circuit de Spa-Francorcha

Post Postao/la Dani »

Jeste uzeli u obzir da su možda svi osim Masse na setup-u za kišu, a da je Alonso bio u krivo vrijeme u letećem krugu

"I only had one set of new soft tyres left and I used it on my second run when, unfortunately, there was a bit of rain. "
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
F2004_the_best_ever
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2480
Pridružen/a: 28 ruj 2009, 21:37
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: VN Belgije, 27. - 29.kolovoza, Circuit de Spa-Francorcha

Post Postao/la F2004_the_best_ever »

darky je napisao/la: i da ovdje je ključna riječ prilagoditi što će vodećima bit dovoljno da su i dalje bolje podešeni od alonsa
a u slučaju da sutra ne bude potop na stazi mislim da će schumaher sa 20 pozicije oderati alonsa sa njegovim famoznim setupom (ili budu dečki iz ferarija malo prčkali po setupu prije samog starta?)
Rekord Kimi-ja na Spa iznosi 1:45.100 međutim sutra iako bude padala kiša Hamilton će da sruši taj rekord jer će na početku utrke McLarenovi mehaničari na Hamiltonov bolid da ugrade raketni pogon, a možda zajedno sa stručnjacima iz NASA-e Hamiltonov bolid preprave u spejs šatl i on obleti tu stazu, jer to je čas posla, za 5 min oni će da izvrše te prepravke i gotove, međutim možda je najbolje da teleportiraju Hamiltona zajedno sa bolidom, je će tako svaki krug proći za manje od 1s, ostali bolidi neće doći ni do Eau Rouge a Hamilton će završiti utrku.
I onda je svizac zamotao čokoladu....................... :biggrin:
Zadnja izmjena: F2004_the_best_ever, dana/u 28 kol 2010, 22:17, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: VN Belgije, 27. - 29.kolovoza, Circuit de Spa-Francorcha

Post Postao/la zvjerko »

@ darky
Prilagodba o kojoj govoriš nije ni blizo kišnom setupu već limitiranje štete. Kad se očekuje utrka u mješovitim uvjetima, timovi (vozači) se kockaju sa nagađanjem koliki dio utrke će voziti sa osnovnim setupom (suhi, kišni) u odnosu na prilagođeni i prema tome se odlučuju za osnovni. Alonso izgleda očekuje "mokrije" uvjete...

@ Dani

Vrlo moguće osim što mislim da ni Massa nema različit setup - vozi sa novim low df zadnjim krilom za razliku od Alonsa...
Avatar
F2004_the_best_ever
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2480
Pridružen/a: 28 ruj 2009, 21:37
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: VN Belgije, 27. - 29.kolovoza, Circuit de Spa-Francorcha

Post Postao/la F2004_the_best_ever »

Mislim da je na full wet set-upu jedino Alonso, moguće da i ostali nisu na set-upu za potpuno suhu utrku ali nisu tako radikalno otišli što se tiče kišnog set-upa kao Alonso.
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Re: VN Belgije, 27. - 29.kolovoza, Circuit de Spa-Francorcha

Post Postao/la Walter »

Nadam se kiši sutra jer samo to može spasiti Alonsa da dođe do podijuma.
slika
Avatar
Dero
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1212
Pridružen/a: 02 stu 2008, 20:06
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: VN Belgije, 27. - 29.kolovoza, Circuit de Spa-Francorcha

Post Postao/la Dero »

Ilustrirani uvod za sutra
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: VN Belgije, 27. - 29.kolovoza, Circuit de Spa-Francorcha

Post Postao/la F1NAC »

niko nije pohvalio kovalainenovo 16. mjesto u kvalama :DDDDD
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Silver_Neelsen
Postovi: 145
Pridružen/a: 04 tra 2009, 15:15
Navijam za: Nikoga

Re: VN Belgije, 27. - 29.kolovoza, Circuit de Spa-Francorcha

Post Postao/la Silver_Neelsen »

darky je napisao/la:
Sutra na startu, ako bude kiša, mehaničari mogu samo montirati gume za kišu i eventualno podesit prednje krilo, ako ti misliš da je to čini kišni set-up onda sa tobom ne vrijedi polemisati.
Hahaha. Lol. Ovo mi je fakat poboljšalo raspoloženje. Ma, kišni setup ti je kad staviš kišne gume, ne? :badgrin: :biggrin:
vidi se da ste obojica gledali jako puno utrki kada se mjenjaju uvjeti na stazi i što rade ekipe u boxovima zar ne?
Pogledajte malo starije utrke pa ćete vidjeti kako se brzo mogu prilagoditi F1 auti novim uvjetima na stazi, obično im za to treba cca 30 do 45 sekundi
i da ovdje je ključna riječ prilagoditi što će vodećima bit dovoljno da su i dalje bolje podešeni od alonsa
a u slučaju da sutra ne bude potop na stazi mislim da će schumaher sa 20 pozicije oderati alonsa sa njegovim famoznim setupom (ili budu dečki iz ferarija malo prčkali po setupu prije samog starta?)
Nemoj pričati gluposti. Da je to tako lagano kako ti kažeš ne vjerujem da bi se onda itko 'kockao' s kišnim set-up-om, već bi svi išli na suho jer je razlika u brzini u oba setupa očigledna. Uostalom, odgovorio ti je čovjek koja su pravila. Možeš promijeniti nagib prednjeg krila i staviti gume za mokro. Sve ostalo bi bilo kršenje pravila. Postoje jasna pravila za to. Počevši od toga da je bolid u parc-fermé od kraja kvalifikacija. Uostalom, kakve su to sada fore s boksevima? Što u boksu tokom utrke možeš promijeniti osim nagiba prednjeg krila i guma?
Avatar
Silver_Neelsen
Postovi: 145
Pridružen/a: 04 tra 2009, 15:15
Navijam za: Nikoga

Re: VN Belgije, 27. - 29.kolovoza, Circuit de Spa-Francorcha

Post Postao/la Silver_Neelsen »

Yamamoto i Buemi dobili 3 mjesta dolje. Veli Legard na twitteru.
Što znači da Kovalainen starta, 13?
Njegov citat:
Provisional grid after penalties - 13 Kovalainen 14 Rosberg 15 Trulli 16 Buemi 17 Kobayashi 18 Senna 19 Yamamoto 20 Glock. 21 Schumacher
Avatar
mkrajaci
Postovi: 47
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 08:30
Ja sam: Vozač
Lokacija: Sesvete

Re: VN Belgije, 27. - 29.kolovoza, Circuit de Spa-Francorcha

Post Postao/la mkrajaci »

Maloprije je završio GP3 na Spa i bilo je dosta kiše,sve izgleda tmurno. Ali oduševio me gp3, to su bolidi, frajer preko ležećeg policajca preljeće, i nastavlja dalje, vatra iz auspuha. Fakat zanimljive trke i puno više akcije nego u f1.
Dođite k istini i ona će vas osloboditi.
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Re: VN Belgije, 27. - 29.kolovoza, Circuit de Spa-Francorcha

Post Postao/la p@rtibrejker »

Bez obzira što je vrijeme praktički nemoguće prognozirati, mislim da nas očekuje kiša u barem jednom dijelu uzbudljive i nepredvidljive utrke.

ALONSO!!! :biggrin:
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: VN Belgije, 27. - 29.kolovoza, Circuit de Spa-Francorcha

Post Postao/la K1M1 »

mkrajaci je napisao/la:Maloprije je završio GP3 na Spa i bilo je dosta kiše,sve izgleda tmurno. Ali oduševio me gp3, to su bolidi, frajer preko ležećeg policajca preljeće, i nastavlja dalje, vatra iz auspuha. Fakat zanimljive trke i puno više akcije nego u f1.
sad ce i gp2 za koju minutu, imas kakav link?
slika
Zaključano