Rubens Barrichello

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Succum
Postovi: 55
Pridružen/a: 21 ožu 2010, 22:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams
Lokacija: kvart

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Succum »

Pomalo sramotan potez sa bacanjem volana. :roll:
Čovjek bez vlastitih principa je čovjek bez početka!!
Avatar
Forza
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 919
Pridružen/a: 20 tra 2010, 20:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari - F1
Lokacija: Maranello

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Forza »

Kaže u Williamsu da če proučit dokaze šta je uzrok za nesreču a fali im volan #-o Barem je momčad HRT-a pokupila taj volan pa sada imajo jednog za rezervu :lol2:

Rubens #-o

EDIT:
Chandhok also revealed that he dragged Barrichello's errant steering wheel all the way down to the tunnel section of the track.
"It got lodged underneath the car, so I could feel it scraping all the way through Mirabeau. Then the noise stopped and one of the marshals reported back that it fell out of my car in the tunnel. But then Bruno ran over it – so that steering wheel has been well and truly Hispania'd!"
slikaslikaslika
Avatar
pinkdpanter
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 404
Pridružen/a: 14 svi 2007, 19:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: kimi raikkonen

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la pinkdpanter »

pa kaj niš od kazne za starog živčanog konja, pa mogo je bar naciljat nekog od vozača i pogodit ga drito u glavu, a ne onak ko razmeženo derište bacit. Za to treba kazna od minimalno jedne utrke zabrane
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la gringo73 »

pinkdpanter je napisao/la:pa kaj niš od kazne za starog živčanog konja, pa mogo je bar naciljat nekog od vozača i pogodit ga drito u glavu, a ne onak ko razmeženo derište bacit. Za to treba kazna od minimalno jedne utrke zabrane
A on se opravdava da je htio što brže napustit auto, jer se nalazio na putanji, na mjestu gdje se vozi 200km/h, a bio je poprilično "razdrman". Čak je krenio i na krivu stranu dok ga je onaj security tip vodio. A Adam Cooper piše kako je lako moguće da je onaj poklopac (radi kojeg je bio SC na stazi kasnije) uzrok njegove nesreće. Liuzzi, koji se vozio iza Rubensa, misli da tu leži uzrok. Iako je momčad danas izjavila da je razlog nesreće bilo puknut ovjes.
slika
Avatar
Succum
Postovi: 55
Pridružen/a: 21 ožu 2010, 22:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams
Lokacija: kvart

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Succum »

gringo73 je napisao/la:
pinkdpanter je napisao/la:pa kaj niš od kazne za starog živčanog konja, pa mogo je bar naciljat nekog od vozača i pogodit ga drito u glavu, a ne onak ko razmeženo derište bacit. Za to treba kazna od minimalno jedne utrke zabrane
A on se opravdava da je htio što brže napustit auto, jer se nalazio na putanji, na mjestu gdje se vozi 200km/h, a bio je poprilično "razdrman". Čak je krenio i na krivu stranu dok ga je onaj security tip vodio. A Adam Cooper piše kako je lako moguće da je onaj poklopac (radi kojeg je bio SC na stazi kasnije) uzrok njegove nesreće. Liuzzi, koji se vozio iza Rubensa, misli da tu leži uzrok. Iako je momčad danas izjavila da je razlog nesreće bilo puknut ovjes.
Ja bih mu dao kaznu nenastupanja da sljedećoj utrci zbog ovoga.S ovim izravno ugrožava sigurnost ostalih vozaća na stazi,a i osoblja oko staze,da je onaj bolid HRT-a što je skupio taj volan,podigao i da je taj volan slućajno pogodio suca kraj staze :roll: Rubinjo mi je drag al ovo je kazna sigurna :roll:
Čovjek bez vlastitih principa je čovjek bez početka!!
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Igor18 »

Succum je napisao/la:
gringo73 je napisao/la:
pinkdpanter je napisao/la:pa kaj niš od kazne za starog živčanog konja, pa mogo je bar naciljat nekog od vozača i pogodit ga drito u glavu, a ne onak ko razmeženo derište bacit. Za to treba kazna od minimalno jedne utrke zabrane
A on se opravdava da je htio što brže napustit auto, jer se nalazio na putanji, na mjestu gdje se vozi 200km/h, a bio je poprilično "razdrman". Čak je krenio i na krivu stranu dok ga je onaj security tip vodio. A Adam Cooper piše kako je lako moguće da je onaj poklopac (radi kojeg je bio SC na stazi kasnije) uzrok njegove nesreće. Liuzzi, koji se vozio iza Rubensa, misli da tu leži uzrok. Iako je momčad danas izjavila da je razlog nesreće bilo puknut ovjes.
Ja bih mu dao kaznu nenastupanja da sljedećoj utrci zbog ovoga.S ovim izravno ugrožava sigurnost ostalih vozaća na stazi,a i osoblja oko staze,da je onaj bolid HRT-a što je skupio taj volan,podigao i da je taj volan slućajno pogodio suca kraj staze :roll: Rubinjo mi je drag al ovo je kazna sigurna :roll:
Vidiš da ipak nije sigurna :D
Michael is faster than you!!
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la vidc »

FIA je bila previše koncentrirana na to kako kazniti schumachera i zanemarila ovo sranje koje je barrichello napravio.kao da ne zna da je prošle godine massa nastradao jer je naletio na dio koji tad nesretno otpao baš s njegovog bolida.sramota,najiskusniji vozač a takve gluposti radi
Vleki
Test vozač
Test vozač
Postovi: 621
Pridružen/a: 12 lip 2007, 11:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Michaela Schumachera

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Vleki »

i DA GLUPOST BUDE VEĆA baš je od barrichella otpala ona opruga koja je massu pogodila u glavu, znači več je moral proživljavati strahove za kolegom makar nije ni bio kriv. E vidiš to ti je dok ti se ljutnja, strah i adrenalin spoje, grda kombinacija i hvala SV PETRU da se ništa strašno nije desilo!
Od početka do kraja, u dobru i u zlu, uvjek vjeran Schumy-ju.
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la gringo73 »

vidc je napisao/la:FIA je bila previše koncentrirana na to kako kazniti schumachera i zanemarila ovo sranje koje je barrichello napravio.kao da ne zna da je prošle godine massa nastradao jer je naletio na dio koji tad nesretno otpao baš s njegovog bolida.sramota,najiskusniji vozač a takve gluposti radi
Da, kaže to i sudac Paul Gutjahr: "Actually I had Barrichello on my list," but he fell of the agenda "in the rush to sort Schumacher's [penalty]" Imali su pola trka da riješe, ili da sad šute...ovako ispadaju malo nesposobni.
slika
Avatar
brg
Postovi: 53
Pridružen/a: 30 sij 2010, 21:00
Navijam za: JB

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la brg »

Volan je odbacio uz bolid u smjeru prednjeg desnog kotača ali se on nesretnim
spletom okolnosti odbio 2-3 metra dalje i to pod neobičnim kutom ,pogledajte snimku !
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Igor18 »

Nesretan ili ne to nije nikakva isprika. Bacio ga je na stazu, 2-3 metra ili 10 metara od bolida nebitno.
Michael is faster than you!!
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la K1M1 »

brg je napisao/la:Volan je odbacio uz bolid u smjeru prednjeg desnog kotača ali se on nesretnim
spletom okolnosti odbio 2-3 metra dalje i to pod neobičnim kutom ,pogledajte snimku !
I kakve to ima veze? Šta ga nije jednostavno mogao odložit ispred sebe na bolid, ili uzet sa sobom, a ne bacat ko neki idiot. Uostalom taj volan vrijedi negdje 50 tisuća eura, tako da mi je čudno šta mu nisu u williamsu malo očitali bukvicu, umjesto toga oni ga još brane. :?
Inače taj volan je pokupio chandhok i vukao ga skroz do tunela, a onda nakon što mu je otpao, senna prešao preko njega. I sad recite da to nije ugrožavanje sigurnosti. A suci ostali mrtvi hladni na sve to. :roll: Bez brige, da je volan kojim slučaj pokupio alonso ili webber, uvjeren sam da bi kaznili rubensa i to drastično..., a ovako kad su to hrt-ovci ko ih hebe, oni će ionako bit zadnji, njihova sigurnost očito nije bitna. :|

a onda se oglasio rubens: 'I throw the steering cause I wanted to get out as soon as possible.' he explained
yeah right, na onom videu na youtubeu se jasno vidi da je nakon bacanja volana ostao u autu još negdje pol minute. :^o
slika
Avatar
brg
Postovi: 53
Pridružen/a: 30 sij 2010, 21:00
Navijam za: JB

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la brg »

K1M1 je napisao/la:
brg je napisao/la:Volan je odbacio uz bolid u smjeru prednjeg desnog kotača ali se on nesretnim
spletom okolnosti odbio 2-3 metra dalje i to pod neobičnim kutom ,pogledajte snimku !
I kakve to ima veze? Šta ga nije jednostavno mogao odložit ispred sebe na bolid, ili uzet sa sobom, a ne bacat ko neki idiot. Uostalom taj volan vrijedi negdje 50 tisuća eura, tako da mi je čudno šta mu nisu u williamsu malo očitali bukvicu, umjesto toga oni ga još brane. :?
Inače taj volan je pokupio chandhok i vukao ga skroz do tunela, a onda nakon što mu je otpao, senna prešao preko njega. I sad recite da to nije ugrožavanje sigurnosti. A suci ostali mrtvi hladni na sve to. :roll: Bez brige, da je volan kojim slučaj pokupio alonso ili webber, uvjeren sam da bi kaznili rubensa i to drastično..., a ovako kad su to hrt-ovci ko ih hebe, oni će ionako bit zadnji, njihova sigurnost očito nije bitna. :|

a onda se oglasio rubens: 'I throw the steering cause I wanted to get out as soon as possible.' he explained
yeah right, na onom videu na youtubeu se jasno vidi da je nakon bacanja volana ostao u autu još negdje pol minute. :^o
Ima veze ! jer ovo što govori ima smisla ,htio je što prije iz bolida i sa trkače putanje ,da je volan ostao
tamo di ga je bacio nikom ništa ,a sad je odjednom bitna cijena volana pored totalne štete bolida ?!?! ....
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la K1M1 »

brg je napisao/la: Ima veze ! jer ovo što govori ima smisla ,htio je što prije iz bolida i sa trkače putanje ,da je volan ostao
tamo di ga je bacio nikom ništa
,a sad je odjednom bitna cijena volana pored totalne štete bolida ?!?! ....
ajd još jednom pročitaj moj post, da se ne ponavljam :|
ovo crveno ti je u mojoj zadnjoj rečenici, a ovo plavo u drugoj ;)
slika
deda
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 419
Pridružen/a: 12 lip 2008, 17:49
Navijam za: Alonso

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la deda »

K1M1 je napisao/la:
brg je napisao/la: Ima veze ! jer ovo što govori ima smisla ,htio je što prije iz bolida i sa trkače putanje ,da je volan ostao
tamo di ga je bacio nikom ništa
,a sad je odjednom bitna cijena volana pored totalne štete bolida ?!?! ....
ajd još jednom pročitaj moj post, da se ne ponavljam :|
ovo crveno ti je u mojoj zadnjoj rečenici, a ovo plavo u drugoj ;)
Nije bitno to nego to kaj poslije bacanja volana nije izaso jos skoro pola minute?
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la gringo73 »

deda je napisao/la: Nije bitno to nego to kaj poslije bacanja volana nije izaso jos skoro pola minute?
Zato što se zapetljao s pojasom, kasnije krenio na žičanu ogradu, nakon toga u krivom pravcu. Čovjek je udario u ogradu, nije programiran...očito je da nije bio baš skroz posložen nakon toga.
slika
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la King iCool »

gringo73 je napisao/la:
deda je napisao/la: Nije bitno to nego to kaj poslije bacanja volana nije izaso jos skoro pola minute?
Zato što se zapetljao s pojasom, kasnije krenio na žičanu ogradu, nakon toga u krivom pravcu. Čovjek je udario u ogradu, nije programiran...očito je da nije bio baš skroz posložen nakon toga.
Ja bi prije rekel da je bil ljutit zbog ispadanja pa se počel gubiti. Nije baš tako teška nesreća bila da bi iskusnjaka Rubensa izbacila iz takta.
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Ferrari-BiH »

King iCool je napisao/la:
gringo73 je napisao/la:
deda je napisao/la: Nije bitno to nego to kaj poslije bacanja volana nije izaso jos skoro pola minute?
Zato što se zapetljao s pojasom, kasnije krenio na žičanu ogradu, nakon toga u krivom pravcu. Čovjek je udario u ogradu, nije programiran...očito je da nije bio baš skroz posložen nakon toga.
Ja bi prije rekel da je bil ljutit zbog ispadanja pa se počel gubiti. Nije baš tako teška nesreća bila da bi iskusnjaka Rubensa izbacila iz takta.
Mozda bas u tom grmu lezi zec :biggrin: Godine su to, a on u posljednje vrijeme nije imao nekih slicnih nezgoda
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la luka_kimi »

Ha čujte, on je odmah vidio vatru na svom bolidu. Vozači čim vide vatru negdje na bolidu iskaču van kao muhe bez glave, što je i razumljivo, budući da sjede na "tempiranim" bombama, bolidima koji su puni goriva i drugih raznoraznih zapaljivih stvari. Ima nekoliko video-zapisa koji zorno prikazuju njihove reakcije. Za vjerovati je da je Rubens htio izaći van što prije.

Iako mu ja ne vjerujem. :biggrin: Volan je baš bačen sa zlobom. Mislim da se vidi razlika između bacanja volana kada želiš van što prije i bacanja volana iz ljutnje. Ono je očito bilo bacanje koje je prouzrokovala frustracija zbog odustajanja. IMHO. ;)
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la King iCool »

luka_kimi je napisao/la:Ha čujte, on je odmah vidio vatru na svom bolidu. Vozači čim vide vatru negdje na bolidu iskaču van kao muhe bez glave, što je i razumljivo, budući da sjede na "tempiranim" bombama, bolidima koji su puni goriva i drugih raznoraznih zapaljivih stvari. Ima nekoliko video-zapisa koji zorno prikazuju njihove reakcije. Za vjerovati je da je Rubens htio izaći van što prije.

Iako mu ja ne vjerujem. :biggrin: Volan je baš bačen sa zlobom. Mislim da se vidi razlika između bacanja volana kada želiš van što prije i bacanja volana iz ljutnje. Ono je očito bilo bacanje koje je prouzrokovala frustracija zbog odustajanja. IMHO. ;)
Zašto misliš da je vidio vatru???Nije bilo niti V od vatre. :roll:
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Igor18 »

vatra je tek kasnije došla
kad je on već bio izvan bolida
Michael is faster than you!!
Avatar
lux007
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 463
Pridružen/a: 19 lis 2008, 11:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la lux007 »

Mora se priznat bas ga je elegantno bacio :D
THERE IS ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE CRISTIANO
ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE RONALDO
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Ferrari-BiH »

lux007 je napisao/la:Mora se priznat bas ga je elegantno bacio :D
Ja to volim da kazem "frknuo" ga :biggrin:

Ma mogu oni pricati sto god hoce, ovo nije vidjelo panike niti neke zurbe, ovo je cisto ono " a u PM jesam ljut" bacanje
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
lux007
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 463
Pridružen/a: 19 lis 2008, 11:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la lux007 »

Ferrari-BiH je napisao/la:
lux007 je napisao/la:Mora se priznat bas ga je elegantno bacio :D
Ja to volim da kazem "frknuo" ga :biggrin:

Ma mogu oni pricati sto god hoce, ovo nije vidjelo panike niti neke zurbe, ovo je cisto ono " a u PM jesam ljut" bacanje
Slazem se.
Ostao je sjedit par sekundi dok je izbacio volan.
100% iz ljutnje ;)
THERE IS ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE CRISTIANO
ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE RONALDO
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Igor18 »

ma to je bilo ono, ha jebemti sad kada sam već slupal cijeli bolid, šta ću sad mislit na volan, nek se jebe :D
Michael is faster than you!!
Odgovori