Nico Rosberg

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
kowalski
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 442
Pridružen/a: 03 ožu 2010, 21:07
Ja sam: Vozač

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la kowalski »

Mali kaže da je većim dijelom utrke bio nešto brži od Michaela:

http://www.mercedes-gp.com/en/#/category/race/" onclick="window.open(this.href);return false;
"Just being a mediocre driver has never been my ambition. That's not my style." /Michael Schumacher/
Vleki
Test vozač
Test vozač
Postovi: 621
Pridružen/a: 12 lip 2007, 11:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Michaela Schumachera

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Vleki »

Dobar je rosberg, on sad ima tu komociju u bodovima naspram schumachera i vjeruje u sebe da može raditi slična vremena ukvalama kao i schumacher, ako ne i brža. Sad sam već siguran da će biti brži u nekim utrkama od dede, jer su obojica jako brzi i dovoljna je neka mala greška u kvalama i u schumacherovom slučaju nepoznavanja novih staza i rosberg će biti ispred njega. Tako da svi koji navijate za rosberga, nemorate strahovati! Jedva čekam 2011. ako ostanu u istoj vozačkoj postavi, jer mišljenja sam da obojica MOGU TJERATI MERĐU samo naprijed! Pozdrav :bye:
Od početka do kraja, u dobru i u zlu, uvjek vjeran Schumy-ju.
Avatar
Forza
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 919
Pridružen/a: 20 tra 2010, 20:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari - F1
Lokacija: Maranello

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Forza »

I Rosberga se nada dobrom rezultatu u Canadi Klik

Mercedes nešto sprema očito ali ni drugi ne spavaju :-k
slikaslikaslika
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la King iCool »

Forza je napisao/la:I Rosberga se nada dobrom rezultatu u Canadi Klik

Mercedes nešto sprema očito ali ni drugi ne spavaju :-k
Apsolutno za svaku utrku se govori da nešto veliko spremaju pa svaki put zaostaju 0.5sec i više...
Vleki
Test vozač
Test vozač
Postovi: 621
Pridružen/a: 12 lip 2007, 11:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Michaela Schumachera

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Vleki »

Pa u tome i je caka, oni za svaku utrku spremaju nešto veliko ali to mogu i drugi, šanse su male da oni sad napreduju 1sekundu po utrci a drugi pola recimo- jedino ako doslovno naprave čudo :lol:

Rosberg je sad već poznat po tome da daje bombastične izjave, ali zapravo ova staza bi im mogla malo više odgovarati, jer nema brzih zavoja zbog kojih stavljaju tako puno krilca i samim time gube na ravnim djelovima! - mislim to je neka moja teorija treba vidjeti i renault i naravno ferrari koji neće ponoviti tursku.
Od početka do kraja, u dobru i u zlu, uvjek vjeran Schumy-ju.
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Igor18 »

Sretan rođendan Rosby. Dobru utrku ti želim.
Torta
Michael is faster than you!!
Vleki
Test vozač
Test vozač
Postovi: 621
Pridružen/a: 12 lip 2007, 11:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Michaela Schumachera

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Vleki »

Igor18 je napisao/la:Sretan rođendan Rosby. Dobru utrku ti želim.
Torta
Ima nekakva sreća u tim rođendanskim danima, uspel je osvojiti bod na kraju kaotične utrke u valenciji =D>
Od početka do kraja, u dobru i u zlu, uvjek vjeran Schumy-ju.
Avatar
bluemonday
Početnik
Početnik
Postovi: 320
Pridružen/a: 14 ožu 2009, 12:23
Ja sam: Vozač
Navijam za: williamsF1

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la bluemonday »

http://sss.pitpass.com/fes_php/pitpass_ ... t_id=41293" onclick="window.open(this.href);return false;
Rosberg i nije prezadovoljan momentalnim stanjem u Mercedesu, a pogotovo mu nije drago vidjeti
oba Williamsa ispred sebe.
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Walter »

Dok je vozio u Williamsu gubio je vrijeme u nekonkurentnom bolidu, mislio je da će prelaskom u Mercedes dobiti pobjednički bolid ali desilo se baš suprotno.
slika
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Odličan danas, nakon loše zadnje utrke za Mercedes ovo je odličan povratak!
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Bibi »

Splatom okolnosti dosao do treceg mjesta.Nista specijalno,ali ipak dovoljno za postolje :D
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Igor18 »

Uf al ga deda dere. 3 desetinke čak :D
hahaa... LOL
Veliki zaostatak obojce za vodećim. Nadam se da je to samo zbog podešavanja bolida i traženja najbolje varijante za kvale i utrku
Michael is faster than you!!
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Toon »

Nico "otkrio" novu ljubav - triatlon, sa kojim se "zabavljao" protekli vikend i za razliku od Buttona koji je "jedva to preživio" ostvario respektabilan rezultat...KLIK
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
race control
Postovi: 25
Pridružen/a: 12 srp 2010, 14:23
Navijam za: Nikoga

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la race control »

Rosberg as good as Vettel claims Berger
Znam da se mnogi nece sloziti, ali ja se slazem sa Bergerom. Iako jos nije imao pobjednicki bolid u svojim rukama, Nico je uvijek uspijevao izvlaciti maksimum iz svojih bolida i nadam se da ce mu se uskoro pruziti prilika da se bori za naslov prvaka.
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Kako mi pice po zivcima ti maksimumi iz bolida....
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la gringo73 »

Ako se o ikome ne priča,a momak itekako pošteno odrađuje svoj posao je mali Rosberg. Uvijek su tema; vozači prve 3 momčadi, kako Schumi "nema pojma" i kako Kubica izvlači maksimum iz bolida (stručnjaci znaju da je to kanta)...a Nico to sve utiho radi. Vožnje mu nisu nešto o čemu se priča, ali rezultati su itekako dobri. Svaka mu čast!
slika
Avatar
bluemonday
Početnik
Početnik
Postovi: 320
Pridružen/a: 14 ožu 2009, 12:23
Ja sam: Vozač
Navijam za: williamsF1

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la bluemonday »

Rosberg je tip vozača koji niti "smrdi" niti "miriše". Dođe, sjedne u auto, odradi svoj posao i ode.
Kako god slože auto on odradi svoj posao, nisam baš zapazio da se nešto posebno žalio.
Na utrka mu je apsolutna najveća vrlina, start. Gotovo uvijek se na startu probije za par
pozicija i ima neki dobar osjećaj da se uvijek izvuče iz svih škakljivih situacija na startu
neokrznut. Kasnije u utrci nema nikakvih akcija, nikakvih grešaka, nikakvih rizičnih situacija.
Vjerovatno zato ljudima ne upada u oči.
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Rosberg me podsjeca na Heidfelda puno. Brz a nezanimljiv medijski. Jucer je odvozio fantasticnu utrku, odlično je startao steta sam sto nije uspio zadrzati 4 poziciju.
Avatar
Bravo
Postovi: 100
Pridružen/a: 14 sij 2008, 14:57
Ja sam: Vozač

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Bravo »

bmw_sauber_f1 je napisao/la:Rosberg me podsjeca na Heidfelda puno. Brz a nezanimljiv medijski. Jucer je odvozio fantasticnu utrku, odlično je startao steta sam sto nije uspio zadrzati 4 poziciju.
Isus koja usporedba, Rosberg je odličan vozać rame uz rame Alonsu i Hamiltonu.Pa di si ga samo našao uspoređivat sa sporim Heidfeldom :biggrin:
deda
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 419
Pridružen/a: 12 lip 2008, 17:49
Navijam za: Alonso

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la deda »

Bravo je napisao/la:
bmw_sauber_f1 je napisao/la:Rosberg me podsjeca na Heidfelda puno. Brz a nezanimljiv medijski. Jucer je odvozio fantasticnu utrku, odlično je startao steta sam sto nije uspio zadrzati 4 poziciju.
Isus koja usporedba, Rosberg je odličan vozać rame uz rame Alonsu i Hamiltonu.Pa di si ga samo našao uspoređivat sa sporim Heidfeldom :biggrin:
???
Heidfeld:169 utrka, 12 podijuma, 1 prvih startnih mjesta, 2 najbrza kruga, 219 bodova
Rosberg: 84 utrke, 5 podijuma, 0 prvih startnih mjesta, 2 najbrza kruga, 187,5 bodova
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Bravo je napisao/la:
bmw_sauber_f1 je napisao/la:Rosberg me podsjeca na Heidfelda puno. Brz a nezanimljiv medijski. Jucer je odvozio fantasticnu utrku, odlično je startao steta sam sto nije uspio zadrzati 4 poziciju.
Isus koja usporedba, Rosberg je odličan vozać rame uz rame Alonsu i Hamiltonu.Pa di si ga samo našao uspoređivat sa sporim Heidfeldom :biggrin:
Ja mislim da nisam puno fulao. Nemos reci da je Heidfeld spor, kada je uvijek bio tu kao I Kubica po brzini cak i brzi ponekad. Ne stoji ti ta izjava nekako. :?
Rosberg je sličan njemu po osobnosti na stazzi miran i brz. Ponekad podcjenjen kao i Heidfeld u vecini karijere. ;)
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Igor18 »

Rosberg nikako nije rame uz rame s Alonsom i Hamiltonom.
U utrkama ga se ne viđa, marljivo skuplja bodove, ne pretiče previše, medijski je ne zanimljiv. Baš ko Heidfeild. Jedino kaj je Nico zanimljiv ženskom (i muškom gay) dijelu populacije.
Naravno on je vrlo dobar vozač. Nije klasa Alonsa ali je odmah iza. Jedino mu fali krvoločnosti, bezobrazluka da se odluči za neke riskantnije poteze, previše je ziheraški nastrojen.
Sljedeće sezone ako bude bolid dobar mora napravit iskorak u karijeri. Pokazat da je fajter, kao u onoj utrci čini mi se u Bahreinu kad je u zadnjim krugovima majstorski prestizao vozače i došao do bodova. Mora napokon pobijedit.
Michael is faster than you!!
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la dmarijon »

Ja se slažem s usporedbom. Čini mi se da je Nico nijansu brži, ali najviše podsjeća na Nicka. I da, Nick nije spor.
Samo neka se trkaju.
Avatar
Bravo
Postovi: 100
Pridružen/a: 14 sij 2008, 14:57
Ja sam: Vozač

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Bravo »

Po meni Rosberg je među trenutnom trojcom najbržih. Istina je da ga se malo spominje, al on radi fantastićne stvari, ne samo sad kad doslovno gazi Shumia, nego i prošle sezone s williamsom koji je baš bio groblje od auta..Sjetite se pretprošle trke Spa kad je prošao Shumia u zadnjim krugovima i kako je samo to lako ućinio, a znamo da bi se nekog lako preteklo moraš imat bolid 2sec brži, još tome je to tako hladnokrvno napravio i s nevjerojatnom lakoćom.Stavarno mi nije jasno zašto ga se malo spominje..
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Felipe Massa »

Bravo je napisao/la:Po meni Rosberg je među trenutnom trojcom najbržih. Istina je da ga se malo spominje, al on radi fantastićne stvari, ne samo sad kad doslovno gazi Shumia, nego i prošle sezone s williamsom koji je baš bio groblje od auta..Sjetite se pretprošle trke Spa kad je prošao Shumia u zadnjim krugovima i kako je samo to lako ućinio, a znamo da bi se nekog lako preteklo moraš imat bolid 2sec brži, još tome je to tako hladnokrvno napravio i s nevjerojatnom lakoćom.Stavarno mi nije jasno zašto ga se malo spominje..
Zato sto on do sad nije opravdao price o njegovom talentu.Sta je on to napravio specijalno do sad u svojoj karijeri?? Ima 1 ili 2 najbrza kruga na utrkama i to je to.Ove sezone istina razbija Schumya,ali osim toga nista nije specijalno napravio da kazemo svaka cast ,on je u rangu sa Hamiltonom .(Mozda da je imao bolid od pocetka karijere kao i Hamilton sad bi drugacije pricao).
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Odgovori