MICHAEL SCHUMACHER

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Zaključano
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la King iCool »

Evo vam sad,digla se velika prašina i na kraju ništa od svega...Meni je svejedno da li će voziti Msc ili Badoer ja nisam ni mrvicu razočaran,ali ima sigurno dosta ljudi kojima je upropašten dan. Ferrari je izmišljo toplu vodu s pozivanjem šumahera da se vrati, mogli su odma uzeti Badoera ili Genea i svi bi bili sretni i zadovoljni.
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Schumy.d »

King iCool je napisao/la:Evo vam sad,digla se velika prašina i na kraju ništa od svega...Meni je svejedno da li će voziti Msc ili Badoer ja nisam ni mrvicu razočaran,ali ima sigurno dosta ljudi kojima je upropašten dan. Ferrari je izmišljo toplu vodu s pozivanjem šumahera da se vrati, mogli su odma uzeti Badoera ili Genea i svi bi bili sretni i zadovoljni.
Pa nitko nije rekao da MSC neće voziti poslije Valencije. ;)
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la King iCool »

Schumy.d je napisao/la:
King iCool je napisao/la:Evo vam sad,digla se velika prašina i na kraju ništa od svega...Meni je svejedno da li će voziti Msc ili Badoer ja nisam ni mrvicu razočaran,ali ima sigurno dosta ljudi kojima je upropašten dan. Ferrari je izmišljo toplu vodu s pozivanjem šumahera da se vrati, mogli su odma uzeti Badoera ili Genea i svi bi bili sretni i zadovoljni.
Pa nitko nije rekao da MSC neće voziti poslije Valencije. ;)
Naravno,ali i da uspije sanirati tu ozljdeu do Belgije ili Monze ne vjerujem da će njegov vrat moći podnjeti napore F1 utrke...Gledaj,ozljedio se u 2. mjesecu ove godine i sad 6 mjeseci kasnije kad je počeo opet vježbati i voziti bolovi su se vratili a to znači da ozljeda još postoji.Znači 6 mjeseca nije bilo dovoljno da se potpuno riješi te ozljede pa ne vidim razlog zašto bi sad uspio u 3-4 tjedana.
Mislim meni je svejedno ali za njegove fanove bilo bi lijepo kad bi se vratio samo vidiš kakvo je razočarenje ako se to ne desi... :o
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la schuey »

pospani gad je napisao/la:
Luca Badoer..... najspremniji za utrku bio bi Sebastien Bourdais.... Luca poznaje auto.... ali nije vozio utrke od 1999.
Sve u svemu.... ovo je razočarenje...... ne simpatiziram Michaela..... ali šteta......

...je.....hm Luca je to zaslužio zbog lojalnosti i godina staža na radnom mjestu test vozača.....ali.........

Slažem se s tobom,ako su zadnji puta uzeli Miku Sala,mogli su i sada nekog upućenijeg. Također po meni je Gene ako se već bira između test vozača i boli izbor,mlađi,sposobniji,ali nije podoban tj talijan :roll:


Na kraju krajeva i Piquet ako dobije pedalu bi bio puno bolji ako nikaj drugo marketinški izbor,pa Burdois (nikak da naučim kak se piše) pa čak i vratit Sata a kamikaze stilom sponzore u Japanu privlači ako nikaj drugo

Inače pak sam puno više za izbor nekog starkelje ala Villeneuve,DC,pa čak i JPM samo da se malo donese čari u sport kada ionako nemaju kaj iozgubiti
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la pospani gad »

schuey je napisao/la:
pospani gad je napisao/la:
Luca Badoer..... najspremniji za utrku bio bi Sebastien Bourdais.... Luca poznaje auto.... ali nije vozio utrke od 1999.
Sve u svemu.... ovo je razočarenje...... ne simpatiziram Michaela..... ali šteta......

...je.....hm Luca je to zaslužio zbog lojalnosti i godina staža na radnom mjestu test vozača.....ali.........

Slažem se s tobom,ako su zadnji puta uzeli Miku Sala,mogli su i sada nekog upućenijeg. Također po meni je Gene ako se već bira između test vozača i boli izbor,mlađi,sposobniji,ali nije podoban tj talijan :roll:


Na kraju krajeva i Piquet ako dobije pedalu bi bio puno bolji ako nikaj drugo marketinški izbor,pa Burdois (nikak da naučim kak se piše) pa čak i vratit Sata a kamikaze stilom sponzore u Japanu privlači ako nikaj drugo

Inače pak sam puno više za izbor nekog starkelje ala Villeneuve,DC,pa čak i JPM samo da se malo donese čari u sport kada ionako nemaju kaj iozgubiti
Pa da, tako je. Ako povratak Felipea potraje, a Luca ne pokaže rezultate.... mogli bi vidjeti još nekoga......od ove liste koju si ti nabrojao.... zar ne bi bila senzacija tipa: Villeneuve ( opet ) u Ferrariju....... =D>
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la schuey »

pospani gad je napisao/la: Pa da, tako je. Ako povratak Felipea potraje, a Luca ne pokaže rezultate.... mogli bi vidjeti još nekoga......od ove liste koju si ti nabrojao.... zar ne bi bila senzacija tipa: Villeneuve ( opet ) u Ferrariju....... =D>

iskreno nakon MS-a bih najviše volio tu opciju,nijedan od vozača ionako nije spreman kao uostalom niti bolid za pobjede,pa neka onda malo se začini dobrim starim vozačima,malo showa,marketinga,zafrkancije,i nekih sjećanja na dobra vremena...
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
tvojnov2
Početnik
Početnik
Postovi: 218
Pridružen/a: 18 srp 2007, 00:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Gazdu
Lokacija: Sesvete

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la tvojnov2 »

šteta veselio sam se vidjeti legendu opet na djelu ali izgleda ništa od toga :cry: :cry: :cry:
Go reds!!!!!! Go Schumi!!!
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Ferrari-BiH »

King iCool je napisao/la:
Schumy.d je napisao/la:
King iCool je napisao/la:Evo vam sad,digla se velika prašina i na kraju ništa od svega...Meni je svejedno da li će voziti Msc ili Badoer ja nisam ni mrvicu razočaran,ali ima sigurno dosta ljudi kojima je upropašten dan. Ferrari je izmišljo toplu vodu s pozivanjem šumahera da se vrati, mogli su odma uzeti Badoera ili Genea i svi bi bili sretni i zadovoljni.
Pa nitko nije rekao da MSC neće voziti poslije Valencije. ;)
Naravno,ali i da uspije sanirati tu ozljdeu do Belgije ili Monze ne vjerujem da će njegov vrat moći podnjeti napore F1 utrke...Gledaj,ozljedio se u 2. mjesecu ove godine i sad 6 mjeseci kasnije kad je počeo opet vježbati i voziti bolovi su se vratili a to znači da ozljeda još postoji.Znači 6 mjeseca nije bilo dovoljno da se potpuno riješi te ozljede pa ne vidim razlog zašto bi sad uspio u 3-4 tjedana.
Mislim meni je svejedno ali za njegove fanove bilo bi lijepo kad bi se vratio samo vidiš kakvo je razočarenje ako se to ne desi... :o
Znas li sta je Webber uspio za par sedmica/tjedana ;)
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la luka_kimi »

da bilo bi lijepo vidjet nelsinha u ferrariju haha...upropašten mi je dan i cijela iduća utrka ovom vješću, no nema veze, bilo bi lijepo da vidimo nekog drugog starog vozača...satu sana bi volio vidjet...
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Scuderia »

Ferrari-BiH je napisao/la:
Znas li sta je Webber uspio za par sedmica/tjedana ;)
Webber je imao slomljenu nogu, dok je gazda imao ozljedu glave i vrata.
Sad citam na njemackom rtl-u. Gazdina ozljeda je bila puno teza, nego sto se mislilo.
slika
Avatar
kimi#1
Početnik
Početnik
Postovi: 157
Pridružen/a: 29 ožu 2009, 15:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi MS
Lokacija: Šibenik

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la kimi#1 »

krasno,toliko neman sreće u životu,pa me nije ni ovo nešto iznenadilo,samo što će mi stari dobit infarkt kad ovo vidi........samo radi ovoga je i htio ići
Hvala Lewis Hamilton! Dao si mi najveći dar za rođendan te užitak da doživim što znači biti ispod podija Monze kad je Kimi gore!!!
slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Scuderia je napisao/la:
Ferrari-BiH je napisao/la:
Znas li sta je Webber uspio za par sedmica/tjedana ;)
Webber je imao slomljenu nogu, dok je gazda imao ozljedu glave i vrata.
Sad citam na njemackom rtl-u. Gazdina ozljeda je bila puno teza, nego sto se mislilo.

Nisam ja rekao da je to ista ozljeda, ali kazem da se puno toga moze uciniti u kratkom vremenu. A i tih 6 mjeseci koji su vec prosli idu u prilog.

hajde Scuderija :biggrin: budi pozitivan :D
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Schumy.d »

Izgleda da ipak ništa od povratka ni nakon Valencije. Evo šta je Michael izjavio:
"Obavijestio sam u ponedjeljak navečer Lucu di Montezemola, predsjednika Ferrarija i Stefana Domenicelija, momčadskog šefa, da se neću vratiti. Jednostavno ne mogu."

"Pokušao sam s liječničkim timom napraviti sve kako bi me se osposobili, no ne ide"
Avatar
Ferraristica
Postovi: 97
Pridružen/a: 04 tra 2009, 15:02
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Tešanj

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Ferraristica »

Pa čovjek je otkazao povratak u F1,a ne odložio za par sedmica


nazalost
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la 130R »

Po meni bi također bolji izbor za zamjenu bio Bourdais, ili ako ništa drugo Montoya ili tako neki stariji kao što su gore pisali.
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Kenny »

Mislim da bi bio najbolji izbor bio Bourdais, ili neki vozač iz GP2.
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
michael_fan
Postovi: 3
Pridružen/a: 29 srp 2009, 23:15
Navijam za: Nikoga

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la michael_fan »

mislim da se michael i zeli i jednostavno mora vratit...bez njega formula 1 nemoze,svidjelo se to nekima ili ne...
nadam se da postoji sansa da nastupi u belgiji ili bar monzi,Badoer ce razocarat u to sam uvjeren,uvijek je bio los,e nakon valencije se otvara ta sansa za njegovim povratkom...SCHUMI VRATI SE MOLIM TE!!!
Avatar
Senna
Veteran
Veteran
Postovi: 3398
Pridružen/a: 05 svi 2005, 16:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Minardi _ Alonso
Lokacija: Skradnik
Kontakt:

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Senna »

Šteta! ovo smo željeli vidjeti svi, bili fanovi ili ne! ;) ko zna kad će se sljedeći puta i hoće li se uopće pružiti Schumiju ovakva prilika, ozljede, zdravlje, a i godine su tu tako da ako masa ne bude vozio do kraja godine, možda bi mogli još živjeti u nadi, iako teško :)

Svakako odlična odluka, nažalost neslavno završila! ali ova druga za odabir sljedećeg zamijenskog vozača me također obradovala, skoro kao i odluka za Schumija :) (samo da se šta ne dogodi i ovom starkelji) :biggrin: bravo za Schumachera, Domenicalija i još koga tko je sudjelovao u ovom odabiru :) Ako itko uz Schumija zaslužuje da na utrkama sjedi za volanom ferrarija onda je to Badoer, Nakon deset i više godina šta je proveo kao test vozač, ovo je zaslužio (debelo zaslužio), Nikakav Villeneuve kojeg treba isčupat iz fotelje (da bi se kao napravila još jedna senzacija), propali Bourdais, Piquet, ili neznam koji sljedeći lik ;) neki mladac ili debitant

Naravno ima i boljih vozača od njega za zamjenu (ali mislim da nema onih koji bolje poznaju novi F60) :)

Sretno! Badoer i neka ti se ostvari pozicija za kojom si ispuštao suze na V.N. Europe 1999, desetak krugova prije kraja utrke, jer je mali Minardi završio u oblaku dima! :D a toga se malo tko sijeća
Avatar
A.Senna
Početnik
Početnik
Postovi: 301
Pridružen/a: 11 tra 2008, 13:40

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la A.Senna »

Sad sam procitao vijest i sve sto mogu reci je : nneeeeeeeeeeeeeee!
Biti drugi znaci biti prvi medju gubitnicima....A.Senna
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

čak mi je sad tu nešto počelo smrdit da je ovo bio marketinški trik ili namještaljka da se proda trostruko više karata za sve utrke koje sljede i oživi interes za F1 najavom povratka najvećeg.
to onako bubam bez veze, al sam razočaran odlukom Schumachera. Trebao je bar pokušat 1 utrku odvozit i vidit dali će to ić i može li on to. Baš sam razočaran
slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Ćale od Lewisa je napisao/la:čak mi je sad tu nešto počelo smrdit da je ovo bio marketinški trik ili namještaljka da se proda trostruko više karata za sve utrke koje sljede i oživi interes za F1 najavom povratka najvećeg.
to onako bubam bez veze, al sam razočaran odlukom Schumachera. Trebao je bar pokušat 1 utrku odvozit i vidit dali će to ić i može li on to. Baš sam razočaran
Pa nije to mali prst na nozi, mozda da si rekao slobodni trening pa i nekako....


A ostalo...dijelim tvoje misljenje
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Domi
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1381
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 23:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Domi »

ja još nekako vjerujem da će se vratiti ako ne u belgiji onda u italiji, nada umire posljednja :)
"Life is about passions. Thank you for sharing mine" - Michael Schumacher, Brazil GP 2012
Avatar
goran007
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 916
Pridružen/a: 03 svi 2006, 16:37

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la goran007 »

nakon sto sam cuo da Michael vozi u Valenciji,objavio sam poduzi post zasto smatram da je to dobro i kaj od njega na toj utrci ocekujem..na kraju sam post ipak zavrsio s tim da jos uvijek to(unatoc potvrdama sa obje strane) uvijek uzimam s dozom nepovjerenja i dok ga ne vidim u bolidu necu vjeroavti
ispalo je da sam u pravu...i moram reci da ni sad ne vjerujem(barem ne u potpunosti)u razlog otkaza...u danasnje vrijeme recesije koja neizbjezno trese i F1,pola mjeseca prave reklame Ferrariju i F1 zlata vrijedi...stoga,milsim da je to bio odlican marketinski trik,uzelo se novaca i reklame koliko se moglo i to je to
naglasevam jos jednom,nije mi zao za Valenciju,al mi je zao kaj Michael nece vozit na SPA-u tjedan poslije...
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la King iCool »

Ferrari-BiH je napisao/la: Znas li sta je Webber uspio za par sedmica/tjedana ;)
Webberova ozljeda je bila drugačije prirode a i noge tijekon utrke nisu tako opterećene kao vrat.
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Ferrari-BiH »

King iCool je napisao/la:
Ferrari-BiH je napisao/la: Znas li sta je Webber uspio za par sedmica/tjedana ;)
Webberova ozljeda je bila drugačije prirode a i noge tijekon utrke nisu tako opterećene kao vrat.
Nisam rekao da je bila ista, samo sam htio skrenuti paznju da se za malo vremena moze dosta toga uraditi.

A i noge se koriste dosta...a i pod opterecenjem su...ne kao vrat, ali nije zanemarivo opterecenje.
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Zaključano