Sergio Perez [#11]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Chuck Norris »

Scuderia je napisao/la:
Chuck Norris je napisao/la:Svaka čast junak utrke,dečko dokazao onima koji su sumnjali da je kalibar za Ferrari
Ja bi tu malo isao " sporije " . Ipak je tu drugacija taktika odlucila dosta toga u korist Dzeke.
Nije to samo danas,on vozi odlično cijelu sezonu,mlad je perspektivan i svakako bi u Ferrariu trebali razmisliti
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Sergio Perez

Post Postao/la wolfman »

odlična vožnja,bio sam siguran da ga (opet) neće pustit ispred alonsa...nevidim di bi mu moglo bit bolje ako je vettel-ferrari dogovor za 2014 istinit ;)
spacedoc
Test vozač
Test vozač
Postovi: 592
Pridružen/a: 15 ruj 2009, 17:39
Navijam za: Za kog ove godine navijat

Re: Sergio Perez

Post Postao/la spacedoc »

ni ja ne vidim zakaj bi bežal u crvene kad ovaj bolid ima potencijala
slika
Avatar
Alonso Fernando
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 536
Pridružen/a: 13 ruj 2007, 19:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso only

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Alonso Fernando »

Bravo Checko,fascinantno ,nemam rijeci. =D>
Avatar
Matt_77
Početnik
Početnik
Postovi: 201
Pridružen/a: 07 sij 2012, 18:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Zg - Og

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Matt_77 »

Svaka čast, briljantan =D>
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Sergio Perez

Post Postao/la gringo73 »

spacedoc je napisao/la:ni ja ne vidim zakaj bi bežal u crvene kad ovaj bolid ima potencijala
Usporedi potencijale pa odgovori sam sebi. ;)
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Kenny »

spacedoc je napisao/la:ni ja ne vidim zakaj bi bežal u crvene kad ovaj bolid ima potencijala
Da ove sezone ima potencijala, a hoće to ostat tako i idućih par sezona? Inače Perez me sve manje i manje iznenađuje
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Sergio Perez

Post Postao/la dmarijon »

Još od utrke nikako da napišem a vrzma mi se po glavi. Ljude koji nisu toliko u i oko F1 fascinira kako je Perez pred kraj svih prestizao. Nije se u biti tu toliko pokazao njegov talent, koliko u prvom stintu, gdje je uspijevao držati korak!
Samo neka se trkaju.
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Walter »

Montezemolo kaže da je Perez još uvijek previše neiskusan da bi vozio u Ferrariju!?
Ali bi zato rado vidio Vettela za volanom Ferrarija.

KLIK

Pa nije valjda da planira i sljedeću sezonu zadržati Massu.
slika
spacedoc
Test vozač
Test vozač
Postovi: 592
Pridružen/a: 15 ruj 2009, 17:39
Navijam za: Za kog ove godine navijat

Re: Sergio Perez

Post Postao/la spacedoc »

@kenny
perez ima iza sebe sponzore tak da sauber uz te pare bez problema može napredovati tak da bolje mu je ovdje gdje je mir i tišina
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Kenny »

spacedoc je napisao/la:@kenny
perez ima iza sebe sponzore tak da sauber uz te pare bez problema može napredovati tak da bolje mu je ovdje gdje je mir i tišina
Budućnost će sve pokazat. I Jordan je imao 2 dobre sezone, a poslje toga...
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16015
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Cuky »

Ali je Jordanov problem bio nestabilna situacija sa dobavljačem motora, kao i slaba kvaliteta istih. Sauber suprotno toga ima jako stabilnu situaciju sa motorima s obzirom da je, uz kratku pauzu sa BMW-om, ovo 12. sezona sa Ferrarijevim motorima, s time da od 2004. kad je uvedeno pravilo da motori moraju trajati cijeli GP vikend dobiaju identičan motor kao i Scuderia.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Kenny »

Nesjećam se kakav im je bio odnos sa Hondom. Bilo bi mi drago da oni ostanu tako jaki i iduće sezone
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Toon »

Toon je napisao/la:Kako je Blažičko rekao: "Senzacija dana!"...odlična taktika i odlična vožnja...i što se mene tiče ne mora u Ferrari može i u Mclaren :) ...
...uskoro objavljujem broj telefona i proričem budućnost ((cijena će biti prava sitnica) :D ...
...dobrodošao (zajedno sa sponzorima) u pravu F1 ekipu...e sad se može reći da ga očekuje prava karijera i naslov prvaka...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Chuck Norris »

Već duže vrijeme tvrdim da je dečko materijal za prvaka,žao mi je što u Ferrariu to nisu prepoznali
Dogodine mu želim da ako Alonso ne osvoji naslov da onda on bude taj
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Toon »

Copy/paste izjava sa službene McL stranice od novog "heroja" :D :
“I’m thrilled and delighted to have become a Vodafone McLaren Mercedes driver. The McLaren name is one of the greatest in the history of Formula 1. For more than 40 years McLaren has been a team that every racing driver has aspired to drive for – I was brought up on the great stories of Ayrton Senna's many world championship triumphs for McLaren – and I'm truly honoured that they've chosen me to partner Jenson from 2013 onwards.
“I've spent the 2012 season working very hard to demonstrate my potential, but I've always remained humble and focused. I am, and always will be, extremely grateful to Peter [Sauber] and everybody at the Sauber Formula 1 team for their belief in me, and for giving me the chance to race in Formula 1.
“In fact, they gave me the perfect opportunity to demonstrate what I can do – and I'm now equally grateful to Martin [Whitmarsh] and everyone at Vodafone McLaren Mercedes for giving me the chance to take this next very big step in my career.
“I'm under no illusion that it is indeed a very big step – as it would be for any driver – but I'm ready for it. So, while I'm still fully focused on doing my best for Sauber for the remainder of this season, I'm already massively looking forward to working with everyone at Vodafone McLaren Mercedes, and with Jenson, who's someone I’ve long admired as a brilliant driver and a great champion.
“I'd like to thank Carlos Slim Jr, who has helped me since I was 14 years old, without whom I wouldn't be where I am today. Our journey together over the past eight years has been an incredible one, and I'll do everything in my power to deliver with Vodafone McLaren Mercedes the results that he and I have been working so hard and so long to achieve together.
“As I say, I've worked very hard to get to this stage in my career, and I'm now massively looking forward to this next even more exciting stage. It's fantastic that all the sacrifices I've made are now paying off. For example, I remember very clearly the first day I left my family, when I was 15, to live in Germany to race in Formula BMW. It was tough for me - I was sleeping in a restaurant at that time - but the dream of one day becoming a Formula 1 driver kept me going through those difficult days.
“Finally, I'd like to thank my beloved family, who've encouraged me at every turn, and last but far from least the people of Mexico, my home country, whose magnificent support I'll do my very best to reward with future successes with Vodafone McLaren Mercedes.”
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Walter »

Ove sezone je pokazao da je zaslužio konkurentan bolid, samo mi je žao što nije prešao u Ferrari namjesto Masse jer ne mogu zamisliti još jednu sezonu sa Massom u Ferrariju.
slika
Avatar
Ricxpa
Test vozač
Test vozač
Postovi: 647
Pridružen/a: 10 vel 2009, 13:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: [Alonso] [Ferrari]

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Ricxpa »

Žao mi je što ode u McLaren ali kako god bilo želim mu puno dobrih utrka i pobjeda.
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Sergio Perez

Post Postao/la dmarijon »

Živo me zanima tko će u do sredine iduće sezone osvojiti više bodova, u dvoboju: Button - Perez! Šta bi vi rekli? :)
Samo neka se trkaju.
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Slash »

dmarijon je napisao/la:Živo me zanima tko će u do sredine iduće sezone osvojiti više bodova, u dvoboju: Button - Perez! Šta bi vi rekli? :)
Gumbek.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Matt_77
Početnik
Početnik
Postovi: 201
Pridružen/a: 07 sij 2012, 18:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Zg - Og

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Matt_77 »

Dobrodošao u McLaren....
@dmarijon: vjerojatno će mu trebati nešto vremena da se privikne na bolid, jer će mp4-28 vjerojatno biti evolucija, a i vjerojatno je da će se ipak raditi više prema Buttonovom stilu vožnje (nisam siguran koliko je Perezov stil sličan/različit)... mislim da će biti dobro ako u početku sezone Sergio ne bude puno sporiji (čitaj više od 2 ili 3 desetinke) od Jensona (a nadam se da će biti tu negdje), a kako ona bude odmicala vjerujem da bi mogli biti dosta ravnopravni, a možda se smije prognozirati i u korist Pereza što se tiče same brzine...teško je reći jer je ovo zapravo pravi test koji će pokazati (dokazati) stvarnu Perezovu vrijednost i brzinu, vidjet ćemo...ja sam 100% uz Checa i mislim da je on najbolje rješenje nakon što McLaren nije uspio zaržat Lewisa
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Sergio Perez

Post Postao/la dmarijon »

Da, s time se potpuno slažem. Mclaren je s njime minimalizirao štetu koliko je mogao. Nekakva je (moja) pretpostavka da će Button biti konstantniji,a Perez imati (možda i više) bljeskova.
Samo neka se trkaju.
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Kenny »

dmarijon je napisao/la:Živo me zanima tko će u do sredine iduće sezone osvojiti više bodova, u dvoboju: Button - Perez! Šta bi vi rekli? :)
Ja bi bacio karte na Pereza. Drago mi je da je i taj dečko dobio priliku da sjedne u dobar bolid
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
elder
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1888
Pridružen/a: 07 kol 2007, 14:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton
Lokacija: Krapina

Re: Sergio Perez

Post Postao/la elder »

Sretno mu bilo, jer srece ce mu trebati. Talenta ima, po meni puno bolji vozac od Buttona. Sretno
Darkness rises when silence dies
Avatar
Dero
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1212
Pridružen/a: 02 stu 2008, 20:06
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Dero »

Kada pogledas iz Perezove perspektive on je u biti najbolje prošao od svih. Ide u top momčad u kojoj nema top vozača i imati ce dogodine otvorenu borbu sa Buttonom. Da je prešao u Ferrari Alonso bi ga pojeo za doručak, da je prešao u Mclaren sa Hamiltonom ovaj bi ga isto tako uništio.
Sada barem Mclaren ce moci isfuravat svoju politiku "jednakost za sve vozače".
Odgovori